Silver partner
15
Років досвіду
1
Верифікована рекомендація
11
Місяців на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
52
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
3230
Останній візит на сайт
сьогодні
Давно работаю Адекватный. Стараюсь услышать людей и быть максимально внимательным к ним.

Продаж комерційної нерухомості (8)

  • 320 000 $
    779 $/м²

    Базарна вул., 1

    офісне приміщення
    411 м²
    сьогодні
    Продам фасадный офис на Базарной 1 / Белинского, рядом с парком Шевченко в самом центре города. Нежилой фонд! В помещении есть два отдельных фасадных входа. Каждый - высокий бельэтаж - крыльцо. Офис двухуровневый ( общая 411 м2) Большая часть - на высоком первом этаже - 270 м2 и 140 м2 - в цокольном этаже с окнами. По планировке: На первом этаже - холл приемная с диваном и стойкой для секретаря, 4 больших кабинета с мебелью, директорский кабинет. В левом крыле еще 3 кабинета и приемная со своим входом. В цоколе - большой кабинет 25 м2, серверная, зона кухни, 3 санузла, кабинет технического персонала, коридор и комната для переговоров ( там где рыцарь) с кухней и санузлом. Из переговорной м...
    Рієлтор
  • 75 000 $
    581 $/м²

    Ніни Строкатої вул. (Буніна), 20

    багатофункціональне приміщення
    129 м²
    сьогодні
    Обратите внимание! Место очень хорошее! Продам цокольное помещение на Бунина/ Ришельевской, в самом центре города, с очень хорошим трафиком! Свой отдельный вход с фасада. Площадь 129 м2, несколько больших залов, санузел. Очень хорошее состояние и ремонт, отлично под магазин, курсы, студии и т д. Отопление - электро котел. Место, которое всегда будет пользоваться спросом! Работает арендатор!
    Рієлтор
  • 79 000 $
    1 317 $/м²

    Пироговська вул., 7/9в

    багатофункціональне приміщення
    60 м²
    сьогодні
    Продам фасадне приміщення на Семінарській / пр. Шевченка, навпроти Політеху. Два робочі зали, невелике приміщення під кухню, санвузол. Другий вихід у під'їзд будинку. Якісний офісний ремонт. Готове до роботи. Відмінно підійде під агентство, офіс юристів, магазин, офіс.
    Рієлтор
  • 300 000 $
    482 $/м²

    Прохоровська вул., 44

    багатофункціональне приміщення
    623 м²
    сьогодні
    Продам окрему фасадну двоповерхову будівлю на Прохоровській, 44. Під реконструкцію! Загальна площа 623 м². Перспективне місце, поруч триває будівництво «Прохоровського кварталу» від БК «Стікон».
    Рієлтор
  • 140 000 $
    609 $/м²

    Добровольців вул. (Маршала Говорова), 10в

    багатофункціональне приміщення
    230 м²
    сьогодні
    Увага! Ціна 600 у.о. за м² — дуже гарна ціна для приміщення з ремонтом у цьому районі! Продам приміщення на Говорова, 10 В, у ЖК «Академмістечко». Власний окремий вхід, зі сторони Зоопаркової. Хвіртка у воротах комплексу просто перед входом у приміщення! Загальна площа 230 м². Гарний ремонт. За документами — цоколь, за фактом — всього одна сходинка вниз! Потужність світла 60 кВт.
    Рієлтор
  • 45 000 $
    750 $/м²

    Інглезі вул. (25-ї Чапаєвської Дивізії), 6/1

    приміщення вільного призначення
    60 м²
    сьогодні
    Продам приміщення в новому будинку ЖК «Квітка», на вул. Інглезі, 6/1 / Корольова. Приміщення площею 58 м² з ремонтом. Окремий вхід. У приміщенні є вікно. Власний окремий санвузол. Опалення — дахова котельня, є теплолічильник. Чудово підійде під студію танців, спортивний або дитячий центр.
    Рієлтор
  • 175 000 $
    806 $/м²

    Ніни Строкатої вул. (Буніна), 22

    БЕЗ КОМІСІЇ
    приміщення вільного призначення
    217 м²
    2 дні тому
    Без комісії агентства! Продам фасадне цокольне приміщення у дуже гарному місці та у відмінному стані! Буніна, 22 / Рішельєвська. Самий центр із відмінним трафіком. Приміщення складається з двох об'єднаних частин, 90 м² та 127 м², кожна має свій окремий вхід. Дуже гарний ремонт, світле, сухе приміщення! Працює орендар, є можливість продовжити договір оренди. Відмінна ціна для такої площі в історичному центрі! Представник власника. Співпрацюю з АН.
    Рієлтор
  • 39 000 $
    1 696 $/м²

    Старопортофранківська вул., 135

    багатофункціональне приміщення
    23 м²
    2 дні тому
    Продам невелике фасадне приміщення площею 23 м². Вхід та два вікна виходять на фасад. Розташоване за адресою: вул. Старопортофранківська, 135, поруч із кінотеатром «Родина». У приміщенні є орендар — діючий салон краси. Все у гарному стані.
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки: